کارت – ورق جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر

کارت – ورق: جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر کودک مفقودی اسامی سیل زدگان

بازی‌خوان نبودم و مسئول باخت هستم/ مسی را به خوبی حمایت نکردیم ، سامپوالی

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین گفت:مسئول باخت من هستم و نتوانستم به خوبی بازی خوانی کنم. سامپوالی:بازی خوان نبودم و مسئول باخت هستم/مسی را ب..

ادامه مطلب

از کلوب استقلال به خاطر جذب صیادمنش شکایت می‌کنیم / مدیرعامل کلوب سایپا

مدیرعامل کلوب سایپا با انتقاد از مدیران استقلال و جذب اللهیار صیادمنش، گفت: استقلالی‌ها با یک بازیکن دیگر ما هم صحبت کرده‌اند؛ مگر می‌شود اینهمه بی قانونی حاکم ..

ادامه مطلب

توقف لیورپول برابر اورتون در دربی مرسی ساید

به گزارش مهر، تیم های فوتبال اورتون و لیورپول در دربی سنتی بندر لیورپول به مصاف هم رفتند که در آخر به تساوی بدون گل دست پیدا کردند. توقف ..

ادامه مطلب

کاپیتان‌های استقلال با تیم نرفتند!

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از بازی استقلال و سایپا درحالی که همه بازیکنان و کادرفنی تیم طبق معمول سوار بر اتوبوس تیم راهی هتل محل اقامت و اردو شدند تا از آن..

ادامه مطلب

تا آخرین لحظه جنگیدیم/ مدیر کمیته انضباطی هستم و جریمه می‌کنم! ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا آخرین لحظه جهت برد جنگیدیم و خوشحالم در لحظه آخر به گل رسیدیم. برانکو: تا آخرین لحظه جنگیدیم/ مدیر کمیته..

ادامه مطلب

به دروازه‌بان تازه نیاز نداریم/ نمی‌توانم رئال مادرید را بدون رونالدو فرض کنم ، زیدان

سرمربی رئال مادرید گفت که تصور حضور کریستیانو رونالدو در تیمی به غیر از رئال مادرید جهت او سخت است. زیدان: به دروازه بان تازه نیاز نداریم/ ن..

ادامه مطلب

نیمار نمی‌تواند به مسی و رونالدو نزدیک شود / پویول

ستاره سابق بارسلونا به ستایش از مسی پرداخت و تاکید کرد که نیمار توانایی رسیدن به مسی و رونالدو را ندارد. پویول: نیمار نمی تواند به مسی و رونا..

ادامه مطلب

گریزمان بخواهد اتلتیکو را ترک کند مخالفت نمی‌کنم / سیمئونه

سرمربی اتلتیکومادرید اعلام کرد اگر مهاجم فرانسوی بخواهد تیمش را ترک کند مخالفت نمی کند. سیمئونه: گریزمان بخواهد اتلتیکو را ترک کند مخالفت نم..

ادامه مطلب

رتبه ۴۷ جهت رونالدو!

رتبه ۴۷ جهت رونالدو! کریستیانو رونالدو مهاجم رئال مادرید در رتبه چهل و هفتم برترین گلزنان لالیگا است. رتبه ۴۷ جهت رونالدو! عبارات مهم ..

ادامه مطلب

در یک دربی واقعی برنده شدیم/ بهتر از پارس بودیم و برنده شدیم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از کسب سه امتیاز دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم ابراز خرسندی کرد و گفت: جدا از نتیجه، تیم ما برتر از حریف بود و به پیروزی هم رسید. ..

ادامه مطلب