کارت – ورق جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر

کارت – ورق: جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر کودک مفقودی اسامی سیل زدگان

واشنگتن سلاح‌های خود را از یگان‌های کرد در منبج بعد می‌گیرد / آنکارا

وزیر خارجه ترکیه تاکید کرد که ایالات متحده سلاح‌هایی را که پیشتر به یگان‌های مدافع خلق کرد تحویل داده بود، در هنگام خارج کردن آن نیروها از شهر منبج در ش..

ادامه مطلب

گزارشهای تایید نشده از سفر غیرمنتظره رهبر کره شمالی به چین

بر اساس گزارش ها کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی سفری غیرمنتظره به چین داشته است ؛ این نخستین سفر کیم جونگ اون به خارج از مرزهای کشورش از وقت به قدرت رس..

ادامه مطلب

مخالفت ترامپ با درخواست نتانیاهو جهت لغو توافق هسته‌ای با عربستان

یک شبکه تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد: دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا با درخواست بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل جهت لغو مقدمات مربوط به توافق میان..

ادامه مطلب

سلاح هسته‌ای نامرئی پوتین به کابوس آمریکا تبدیل شده است هست. / تایم

نشریه معتبر تایم در مقاله‌ای با عنوان آیا باید از تسلیحات هسته‌ای تازه روسیه واهمه داشت؟نوشت: ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه از نسل تازه تسلیحات هسته‌..

ادامه مطلب

۲ دستیار ارشد مایک پنس از سمت‌هایشان کناره‌گیری می‌کنند

شبکه تلویزیونی «سی‌اِن‌اِن» اعلام کرد که مشاور ارشد معاون رئیس‌ جمهوری آمریکا به همراه مدیر سیاستگذاری داخلی وی قرار است از سمت خود کناره گیری کنند. ..

ادامه مطلب

بلاتکلیفی اجساد صدها داعشی در لیبی و نگرانی‌ها نسبت به احتمال شیوع طاعون

منابع اعلام کردند که بقایای اجساد نیروهای داعش در شهرهای “سرت و مصراته” لیبی بلاتکلیف مانده و این مساله نگرانی‌هایی را نسبت به شیوع بیمار..

ادامه مطلب

کره شمالی خواستار برقراری ساختار صلح شد

کره شمالی بار دیگر تاکید کرد که جهت آخر دادن به بحران در شبه جزیره کره باید برنامه های نظامی کنار گذاشته شده است و رژیم دائمی صلح برقرار شود.  ..

ادامه مطلب

تصویر العمل کره شمالی به پهلوگرفتن زیردریایی آمریکا در سواحل کره جنوبی

خبرگزاری رویترز روز سه شنبه گزارش داد: کره شمالی در تصویر العمل به پهلوگرفتن زیر دریایی آمریکا در سواحل کره جنوبی به برگزاری مانور نظامی با گلوله های جنگی اقد..

ادامه مطلب