کارت – ورق جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر

کارت – ورق: جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر کودک مفقودی اسامی سیل زدگان

۲.۸۳۲.۵۰۰ تومان ، فروکش قیمت‌ها در بازار طلا/ آخرین قیمت سکه در بازار

به گزارش خبرآنلاین، امروز قیمت هر گرم طلای 18عیار با افت 140 تومانی قیمت روبه رو شد؛ به طوری که با قیمت 235 هزار و 900 تومان به فروش رفت. هر مثقال ..

ادامه مطلب

احتمال افت قیمت مسکن در نیمه دوم امسال

نظرسنجی انجام گرفته ازشهروندان تهرانی نشان می‌دهد ۵۴ درصد آنها معتقدند رونق بازار مسکن در نیمه دوم امسال فروکش می‌کند و رشد قیمت‌ها حداقل 10 درصد کم کر..

ادامه مطلب

ماه رمضان بازار را آرام کرد ، کم کردن قیمت‌ها در بازار طلا و ارز

چهارمین روز ماه رمضان با افت قیمت‌ها در بازار همراه بود؛ به طوری که قیمت سکه، طلا و انواع ارزها کم کردن پیدا کرد. کم کردن قیمت ها در بازار..

ادامه مطلب

ثبات قیمت یورو در بازار ، حباب سکه از بین رفت؟

در حالی فعالان بازار طلا، از کم کردن حباب قیمت سکه خبر می‌دهند که بررسی روند بازار نشان می دهد که قیمت سکه در روز جاری زیاد کردن یافته است.  ..

ادامه مطلب

سیگاری‌ها چقدر مالیات پرداخت کردند؟

در ۱۰ ماهه ابتدایی سال ۹۶، دولت از فروش سیگار بالغ بر ۳۷۰ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.  سیگاری ها چقدر مالیات پرداخت کردند؟ عبارا..

ادامه مطلب

طلا روی ۱۳۴۵ دلار ایستاد

طلا در معاملات روز پنج شنبه که سرمایه گذاران منتظر انتشار آمار اشتغال ماهانه آمریکا بودند، عوض کردن چندانی نداشت.  طلا روی ۱۳۴۵ دلار ایس..

ادامه مطلب

کف قیمت ۱۳۵ میلیون تومان ، نوسان عوض کردن تعرفه واردات ماشین چقدر است؟

کارشناسان بازار ماشین معتقدند که اگر دولت به‌دنبال حمایت از تولید خودروهای داخلی با روش تعرفه‌ای دارند، می‌تواند راهکاری جایگزین را پیدا کند و آن، از..

ادامه مطلب

جدول + بازار خانه‌های پرفروش پایتخت کشور عزیزمان ایران

معاملات واحدهای ۶۰ تا ۷۰ متر که عنوان پرفروش ترین خانه‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران را به خود تخصیص داده شده است داده‌اند زیاد در مناطق مرکزی و جنوبی پایت..

ادامه مطلب

یارانه‌‌ها را قطع کنید من فحش‌ها را می‌پذیرم! / فتاح خطاب به روحانی

رئیس کمیته امداد با انتقاد از حجم بالای ورود کالای قاچاق به کشور خطاب به مدیر جمهور گفت: شما که می‌روید شبانه دو داعشی را که در روستایی در کرمانشاه پن..

ادامه مطلب

نفت در محدوده ۵۰ دلار باقی می ماند

یک موسسه تحقیقاتی آینده نگری کرد قیمت نفت همچنان در محدوده ۵۰ دلار باقی خواهد ماند، مگر اینکه در مهر ماه شاهد اتفاقی غیرمنتظره در یکی از مناطق مهم دنیا..

ادامه مطلب