کارت – ورق جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر

کارت – ورق: جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر کودک مفقودی اسامی سیل زدگان

باید به جد از دیپلمات‌های کشور حمایت شود ، تمرکز دولت بر زدودن صورت خشن فقر از جامعه است

جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.  تمرکز دولت بر زدودن صورت خشن فقر از جا..

ادامه مطلب

پنجشنبه اول ماه مبارک رمضان است

عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با بیان این‌که «حدد 120 گروه در نقاط متفاوت کشور در روز چهارشنبه 29 شعبان به رویت هلال ماه می‌پردازند»، گفت: پیش‌بین..

ادامه مطلب

پرونده سعید مرتضوی، در اختیار ضابطین قرار گرفته است

وکیل مدافع اولیای دم روح الامینی گفت: پرونده سعید مرتضوی در حال حاضر در دسترس قاضی اجرای احکام نیست و نزد سرپرست دادسرای کارکنان دولت است و آنها خود..

ادامه مطلب

دامنه حملات فراتر از کشور عزیزمان ایران است ، واکنش وزیر ارتباطات به حمله سایبری به کشور

به گزارش ایلنا، محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر خود نوشت: امشب بعضی از مراکز داده کشور با حمله سایبری مواجه شده است اند. تعدادی از مسیریاب های کوچک به تنظ..

ادامه مطلب

توضیحات وزیر ارتباطات ، مشکل بزرگ در خبر رسان سروش

پیام رسان سروش در یک اقدام بسیار غیرحرفه‌ای از شماره گوشی تلفن همراه افراد به عنوان آی‌دی استفاده می کند. مشکل بزرگ در خبر رسان سروش/ توضیحات..

ادامه مطلب

پایتخت کشور عزیزمان ایران از فردا عصر بارانی‌ست ، شهرهای کشور عزیزمان ایران آخر هفته پر بارشی را دارند

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به بارش باران و برف در نقاط متفاوت کشور گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز با گذ..

ادامه مطلب

فوت سالیانه ۵۰۰۰ نفر به علت حوادث ناشی از کار و آتش سوزی در کشور

وزیر بهداشت از فوت بیش از ۲۰۰۰ نفر به علت حوادث ناشی از کار خبر داد و گفت: ۴۰ درصد کارگاه‌ها در کشور ایمنی مورد نیاز ندارند. فوت سالیانه ۵۰۰۰ نفر به علت ..

ادامه مطلب

قالیباف اینطوری رکورد احمدی‌نژاد را شکست!

محمد هاشمی: اگر احمدی نژاد کشور را 50 سال به عقب برد، قالیباف پایتخت کشور عزیزمان ایران را به 100 سال قبل برده است. قالیباف اینطوری رکورد احمدی..

ادامه مطلب

آغاز عضویت کتب‌درسی کلاس اولی‌ها از امروز

به گزارش ایسنا، عضویت اینترنتی کتب درسی کلاس اولی ها که از امروز 15 تیر شروع می شود تا 17 شهریور ماه ادامه خواهد داشت. همچنین ثبت سفارش انفرادی و گ..

ادامه مطلب

هشدار پلیس فتا به کلاهبرداری افراد سودجو تحت عنوان حمایت از نامزدهای انتخاباتی

رئیس پلیس فتا قم نسبت به کلاهبرداری افراد سودجو تحت عنوان حمایت از نامزدهای انتخاباتی با راه اندازی سایت‌ها و کانال ها در شبکه‌های اجتماعی هشدار داد. ..

ادامه مطلب