کارت – ورق جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر

کارت – ورق: جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر کودک مفقودی اسامی سیل زدگان

هوش مصنوعی آینده نگری جَوی را دقیق تر می کند

زمانی که نشانه های وقوع یک توفان ظهور می کند، شرح فراوانی باید بررسی شوند تا مشخص شود آیا این توفان به یک مناسبت هولناک مبدل می شود یا خیر.  ..

ادامه مطلب

«ساکنین طبقه آخر» آماده نمایش شد

فیلم کوتاه «ساکنین طبقه آخر» دومین ساخته امیر جلالی با آخر مراحل فنی و صداگذاری، آماده نمایش شد. «ساکنین طبقه آخر» آماده نمایش شد عبارات مهم :..

ادامه مطلب

۲.۸۳۲.۵۰۰ تومان ، فروکش قیمت‌ها در بازار طلا/ آخرین قیمت سکه در بازار

به گزارش خبرآنلاین، امروز قیمت هر گرم طلای 18عیار با افت 140 تومانی قیمت روبه رو شد؛ به طوری که با قیمت 235 هزار و 900 تومان به فروش رفت. هر مثقال ..

ادامه مطلب

واشنگتن سلاح‌های خود را از یگان‌های کرد در منبج بعد می‌گیرد / آنکارا

وزیر خارجه ترکیه تاکید کرد که ایالات متحده سلاح‌هایی را که پیشتر به یگان‌های مدافع خلق کرد تحویل داده بود، در هنگام خارج کردن آن نیروها از شهر منبج در ش..

ادامه مطلب

بازی‌خوان نبودم و مسئول باخت هستم/ مسی را به خوبی حمایت نکردیم ، سامپوالی

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین گفت:مسئول باخت من هستم و نتوانستم به خوبی بازی خوانی کنم. سامپوالی:بازی خوان نبودم و مسئول باخت هستم/مسی را ب..

ادامه مطلب

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران مامور پیگیری به ادعاهای مطروح در یک برنامه تلویزیونی شد

دادستان کل کشور، دادستان عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران را موظف کرد ادعاهای مطرح شده است در یک برنامه تلویزیونی از سوی یک فرد مبتلا به نوعی بیماری..

ادامه مطلب

از کلوب استقلال به خاطر جذب صیادمنش شکایت می‌کنیم / مدیرعامل کلوب سایپا

مدیرعامل کلوب سایپا با انتقاد از مدیران استقلال و جذب اللهیار صیادمنش، گفت: استقلالی‌ها با یک بازیکن دیگر ما هم صحبت کرده‌اند؛ مگر می‌شود اینهمه بی قانونی حاکم ..

ادامه مطلب

مذاکره با چینی‌ها راجع به &quot/ ادامه دارد، اراک&quot، همه تلاش صالحی جهت اعتلای وطن است ، کمالوندی

سخنگوی شرکت انرژی اتمی در مورد آخرین نتیجه های از مذاکرات کشور عزیزمان ایران با چین راجع به ساخت راکتور اراک، گفت: اکنون منتظر نتیجه طراحی تفصیلی هستیم..

ادامه مطلب

احتمال افت قیمت مسکن در نیمه دوم امسال

نظرسنجی انجام گرفته ازشهروندان تهرانی نشان می‌دهد ۵۴ درصد آنها معتقدند رونق بازار مسکن در نیمه دوم امسال فروکش می‌کند و رشد قیمت‌ها حداقل 10 درصد کم کر..

ادامه مطلب