کارت – ورق جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر

کارت – ورق: جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر کودک مفقودی اسامی سیل زدگان

گزارشهای تایید نشده از سفر غیرمنتظره رهبر کره شمالی به چین

بر اساس گزارش ها کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی سفری غیرمنتظره به چین داشته است ؛ این نخستین سفر کیم جونگ اون به خارج از مرزهای کشورش از وقت به قدرت رس..

ادامه مطلب

تصاویر) + زیباترین استخر‌های طبیعی دنیا (

در این مطلب زیباترین استخر های طبیعی دنیا را می بینید که آرزو می کنید ای کاش آنجا بودید. اگر عاشق ماجراجویی هستید به این استخر های هیجان انگیز سر بزنید. ..

ادامه مطلب

رایان شجریان، خواننده‌ تازه خاندان شجریان

رایان شجریان که کوچکترین فرزند محمدرضا شجریان محسوب می‌شود نیز در آینده‌ای نه چندان دور به عنوان خواننده وارد عرصه حرفه‌ای موسیقی خواهد شد. رای..

ادامه مطلب

سیگاری‌ها چقدر مالیات پرداخت کردند؟

در ۱۰ ماهه ابتدایی سال ۹۶، دولت از فروش سیگار بالغ بر ۳۷۰ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.  سیگاری ها چقدر مالیات پرداخت کردند؟ عبارا..

ادامه مطلب

مخالفت ترامپ با درخواست نتانیاهو جهت لغو توافق هسته‌ای با عربستان

یک شبکه تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد: دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا با درخواست بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل جهت لغو مقدمات مربوط به توافق میان..

ادامه مطلب

فیلمی خانمانه درباره‌ علاقه , «اسرافیل»

این فروغ فرخزاد بود که در گفت و گوی مشهورش با ایرج گرگین گفت: «اگر بخواهیم در مورد علاقه صحبت کنیم، جهت مثال پرسوناژ مجنون که هر لحظه سمبل پایداری و استقامت ..

ادامه مطلب

استیضاح وزرای راه و کار به هیات رییسه ارجاع شد/ نمایندگان از توضیحات آخوندی و ربیعی قانع نشدند ، نماینده مجلس

یک نماینده مجلس شورای‌ اسلامی‌ از ارجاع هر دو طرح استیضاح وزرای‌ کار و راه به هیات رییسه مجلس خبر داد. نماینده مجلس: استیضاح وزرای راه و کار..

ادامه مطلب

سلاح هسته‌ای نامرئی پوتین به کابوس آمریکا تبدیل شده است هست. / تایم

نشریه معتبر تایم در مقاله‌ای با عنوان آیا باید از تسلیحات هسته‌ای تازه روسیه واهمه داشت؟نوشت: ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه از نسل تازه تسلیحات هسته‌..

ادامه مطلب

تصاویر) + مراحل ساخت جوایز اسکار از طلای ۲۴ عیار (

در تصویرهای زیر مراحل ساخت جوایز اسکار از طلای 24 عیار در شهر نیویورک آمریکا را می بینید. مراحل ساخت جوایز اسکار از طلای ۲۴ عیار (+تصاویر) ..

ادامه مطلب