کارت – ورق جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر

کارت – ورق: جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر کودک مفقودی اسامی سیل زدگان

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (556)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

با توصیه سردار سلیمانی، رهبران اقلیم نتیجه همه‌پرسی را لغو کردند / معاون پیشین نخست‌وزیر عراق

معاون پیشین نخست وزیر عراق در امور انرژی در گفت‌وگو با یک رسانه عربی گفت: عراق و کشور عزیزمان ایران در تمام زمینه‌ها از روابط خوبی برخوردار هستند. ..

ادامه مطلب

هیچ‌وقت قهر نکردم !

هر دو کارمند آموزش و پرورش بوده اند، از همان وقت که باهم آشنا می شوند و تصمیم به ازدواج می گیرند. در ادامه مسیر زندگی، هر دو بازیگر می شوند و به گفته خودش ..

ادامه مطلب

باید حماس را خلع سلاح کرد / کاخ سفید

یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: آمریکا بر این باور است که میانجیگری مصر بین گروه‌های فلسطینی وقت خوبی را جهت صلح فراهم آورده است و از این رو دولت دونالد ترامپ به ح..

ادامه مطلب

یارانه‌‌ها را قطع کنید من فحش‌ها را می‌پذیرم! / فتاح خطاب به روحانی

رئیس کمیته امداد با انتقاد از حجم بالای ورود کالای قاچاق به کشور خطاب به مدیر جمهور گفت: شما که می‌روید شبانه دو داعشی را که در روستایی در کرمانشاه پن..

ادامه مطلب

اعتراف فرش فروش به به قتل هولناک زن معلم جوان

شامگاه یازدهم بهمن سال گذشته مرد جوانی با مراجعه به اداره پلیس نظرآباد از ناپدید شدن همسر 30 ساله‌اش به نام «سحر» خبر داد. اعتراف فرش فروش به به ..

ادامه مطلب

سپاهان بعداز ۴ هفته رنگ برد را دید ، توقف پارس جم صدرنشین برابر تراکتورسازی

تیم فوتبال پارس جنوبی جم با نتیجه یک بر یک برابر تراکتورسازی متوقف شد. سپاهان هم ۲ بر صفر سیاه جامگان را برد. توقف پارس جم صدرنشین برابر تراک..

ادامه مطلب

دستگیر شد ، نشریه شمارش&quot، قاتل مدیرمسئول &quot

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت به ایسنا اعلام کرد: «چندی پیش در پی وقوع یک نزاع در پارکینگ یک مجتمع مسکونی، مدیرمسئول نشریه شمارش به نام “م..

ادامه مطلب