کارت – ورق جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر

کارت – ورق: جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر کودک مفقودی اسامی سیل زدگان

تيتر روزنامه هاي پنجشنبه 09 شهریور 1396

مطبوعات امروز تیترهای متنوعی را در صفحه اول خود جای داده اند. پنجشنبه | روزنامه | مطبوعات | تیتر امروز روزنامه ها تيتر روزنامه..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

نفت در محدوده ۵۰ دلار باقی می ماند

یک موسسه تحقیقاتی آینده نگری کرد قیمت نفت همچنان در محدوده ۵۰ دلار باقی خواهد ماند، مگر اینکه در مهر ماه شاهد اتفاقی غیرمنتظره در یکی از مناطق مهم دنیا..

ادامه مطلب

امیدواریم وزرایی که رای اعتماد گرفتند از پشتیبانی جدی مجلس استفاده کنند / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم افرادی که موفق شدند رای اعتماد بگیرند بتوانند از پشتیبانی جدی مجلس استفاده کنند.  لاریجانی: امیدوا..

ادامه مطلب

عربستان به تنهایی نمی‌تواند جلوی نفوذ کشور عزیزمان ایران را بگیرد / ایاد علاوی

معاون رئیس‌جمهور عراق در گفت‌وگو با یک شبکه عربی ضمن متهم کردن کشور عزیزمان ایران به دخالت در امور داخلی کشورهای منطقه مدعی شد که عربستان به تنهایی نم..

ادامه مطلب

حضور دایی و پروین در مراسم تحلیف رییس‌جمهور

علاوه بر حضور سیاستمداران داخلی و خارجی در مراسم تحلیف ریاست جمهوری، تعدادی از چهره‌های ورزشی کشور عزیزمان ایران نیز در این مراسم حضور پیدا کردند. حضو..

ادامه مطلب

عکس ، پلیس مهربان مانع دزدی زن فقیر شد

به گزارش گروه تحریریه سایت، بارها شنیده ایم که گفته اند «ثروت خوشبختی نمی آورد» ولی توصیه قابل توجه این است که بی پولی باعث بدبختی می شود و انسان را گا..

ادامه مطلب

تصاویر ، دریاچه کریستالی با جزایر چند خانواری در حوالی دانوب

اکثر گردشگرانی که به مجارستان سفر می‌کنند مشتاق تماشای رود دانوب هستند ولی نمی‌دانند که در فاصله ۳۰ دقیقه ای آن دریاچه قشنگی به نام “کاویکساس” قر..

ادامه مطلب