کارت – ورق جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر

کارت – ورق: جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر کودک مفقودی اسامی سیل زدگان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدوارم شرایط جهت ورود بانوان به استادیوم‌ها فراهم شود / کریمی

سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با حضور گسترده تماشاگران پرسپولیس در بازی سوپرجام نه تنها مشکلی نداریم بلکه استقبال هم می‌کنیم.

امیدوارم شرایط جهت ورود بانوان به استادیوم‌ها فراهم شود / کریمی

کریمی: امیدوارم شرایط جهت ورود بانوان به استادیوم ها فراهم شود

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با حضور گسترده تماشاگران پرسپولیس در بازی سوپرجام نه تنها مشکلی نداریم بلکه استقبال هم می کنیم.

به گزارش ایسنا، علی کریمی راجع به با برگزاری بازی سوپرجام در ورزشگاه آزادی، گفت: نظر کلوب نفت را راجع به محل برگزاری سوپرجام پرسیده بودند و پرسش کرده بودند موافق هستید بازی در آزادی برگزار شود. من هم هنگامی که سرپرست کلوب نفت این عنوان را در میان گذاشت موافقت خود را اعلام داشتم. زمین ورزشگاه آزادی از کیفیت خوبی برخوردار است و از آنجا که بین سوپرجام و هفته اول لیگ فاصله زیادی نیست دو تیم هم می توانند در پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی کنند و مجبور نباشند در شهر دیگری به مصاف هم بروند و مجبور هزینه سفر و اسکان هم شوند.

امیدوارم شرایط جهت ورود بانوان به استادیوم‌ها فراهم شود / کریمی

کریمی در ادامه راجع به این که پرسپولیس در آزادی از حمایت گسترده هوادارانش برخوردار خواهد بود و این با توجه به گنجایش ۸۰ هزار نفری آزادی به ضرر شماست، گفت: بی تعارف بازی در هر شهری برگزار می شد طرفداران خوب پرسپولیس استادیوم را پر می کردند. حالا در پایتخت کشور عزیزمان ایران هم امیدوارم همین اتفاق رخ دهد و بسیار خوشحال می شوم که ۸۰ هزار پرسپولیسی را در آزادی ببینم و سوپرجام یک بازی پرتماشاگر باشد.

هوادار به فوتبال هیجان می دهد و امیدوارم آنهایی که جهت تماشای سوپرجام به استادیوم می آیند و وقت صرف کرده و هزینه می کنند یک بازی قشنگ و جوان مردانه و بدون حاشیه را از سوی هر دو تیم شاهد باشند. ما مشکلی با پر شدن استادیوم از سوی طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) نداریم و حتی از آن استقبال هم می کنیم و معتقدیم که باید قدر فوتبال دوستان را دانست نه آنکه با قانون ۱۰ درصد و برگزاری بازی در روزهای غیرتعطیل و ساعات کاری و مواردی نظیر این عاملی شد که تماشاگر کمتری به استادیوم بیاید.

سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با حضور گسترده تماشاگران پرسپولیس در بازی سوپرجام نه تنها مشکلی نداریم بلکه استقبال هم می‌کنیم.

سرمربی نفت در ادامه افزود: در همه جای دنیا کاری می کنند تماشاگر بیشتری بیاید و فوتبال ما باید قدردان این همه علاقه و شور فوتبال دوستانش باشد و جهت آنها عالی ترین امکانات در نظرگرفته شود نه این که هر سال فقط قیمت بلیط ها را زیاد کردن دهیم. من با تصمیم بعضی کلوب ها مبنی بر اجرای قانون ۱۰ درصد به عنوان میزبان و سخت گیری در برگزاری مکان بازی سوپرجام و فینال حذفی مخالفم و عقیده خودم را دارم که باید از حضور هر چه زیاد هواداران استقبال کرد نه این که فرار کرد.

کریمی در آخر اظهارتش گفت: حالا که راجع به هواداران و تماشاگران فوتبال مباحثی مطرح شد همان طور که قبلا نیز گفته بودم ای کاش شرایط با کمک دکتر روحانی و مسئولان فدراسیون فوتبال جهت ورودی بانوان به استادیوم ها نیز فراهم شود. این خواسته میلیون ها بانوی هوادار است که دوست دارند مسابقه های فوتبال و دیگر ورزش ها را از نزدیک ببینند و امیدوارم بسترسازی های مورد نیاز جهت این اقدام ماندگار انجام شود و آنها بتوانند در فضایی مناسب تماشاگر بازی تیم های مورد علاقه خود باشند. این اتفاق مهم امری غیر ممکن نیست و می توان با برنامه ریزی درست و مناسب این رویای بانوان ورزش دوست را محقق کرد. امیدوارم چنین اتفاقی را در نهایت شاهد باشیم.

واژه های کلیدی: فوتبال | استقبال | برگزاری | پرسپولیس | علی کریمی | استادیوم | پرسپولیس | ورزشگاه آزادی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs