کارت – ورق جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر

کارت – ورق: جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر کودک مفقودی اسامی سیل زدگان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تا آخرین لحظه جنگیدیم/ مدیر کمیته انضباطی هستم و جریمه می‌کنم! ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا آخرین لحظه جهت برد جنگیدیم و خوشحالم در لحظه آخر به گل رسیدیم.

تا آخرین لحظه جنگیدیم/ مدیر کمیته انضباطی هستم و جریمه می‌کنم! ، برانکو

برانکو: تا آخرین لحظه جنگیدیم/ مدیر کمیته انضباطی هستم و جریمه می کنم!

عبارات مهم : آخرین

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا آخرین لحظه جهت برد جنگیدیم و خوشحالم در لحظه آخر به گل رسیدیم.

به گزارش میزان، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر مشکی پوشان خراسان اظهار داشت: دیروز هم گفتم توجه خاصی به بازی برابر مشکی پوشان داریم، یک بازی سخت و محکم که نتیجه آن نامعلوم خواهد بود.

تا آخرین لحظه جنگیدیم/ مدیر کمیته انضباطی هستم و جریمه می‌کنم! ، برانکو

وی ادامه داد: تا آخرین لحظه جهت برد جنگیدیم و خوشحالم در لحظه آخر به گل رسیدیم تا جمع زیادی از هواداران را که در ورزشگاه بودند، خوشحال کنیم. نه تنها آنها بلکه همه طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) خوشحال شدند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اینکه به نظر رسید تیمش خیلی به علیپور متکی هست، گفت: در فوتبال این پرسشها وجود دارد. ما نسبت به بقیه تیم ها شاید ضعیف شده است باشیم. این ضعیف شدن مان به این خاطر است که به وسیله فیفا جریمه شده است و نمی توانیم بازیکن تازه بگیریم. همزمان با این مسئله مهدی طارمی را که عالی ترین گلزن مان است و آقای گل دو فصل اخیر لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان سال قبل بود، از جمع ما جدا شد. علیپور از حداقل وقت ها استفاده کرده و توانسته ۱۲ گل جهت ما به ثمر برساند. البته ما از منشا هم انتظار داریم به مانند حضورش در پیکان گل بزند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا آخرین لحظه جهت برد جنگیدیم و خوشحالم در لحظه آخر به گل رسیدیم.

برانکو تصریح کرد: جهت من مهم این است که ما فلسفه و نظر مان را هیچ وقت عوض کردن نداده ایم و برابر هر تیمی که باشد جهت برد به زمین می رویم. در این بین طبیعتاً موقعیت هم به دست می آوریم و از این موقعیت هاست که به گل می رسیم. توجه داشته باشید ما این فصل فقط دو باخت داشته ایم. یکی برابر پیکان و دیگری برابر الهلال که در آن بازی حس وحال برد نداشتیم. به بازیکنانم تبریک می گویم که به هر نحوی کار و تلاش می کنند و امیدوارم به نشانه مان برسیم.

وی در تصویر العمل به این سؤال که آیا با توجه به محرومیت ارزش در جذب بازیکن از بازیکن جوان تیمش استفاده کند، گفت: من بعد از جریمه شدن از سوی فیفا گفتم از داشته های مان راضی ام و به اندازه کافی بازیکن خوب داریم. در کنار این نفرات یک گروه بازیکن جوان هم داریم. توجه کنید که ما پرسپولیس و قهرمان کشور عزیزمان ایران هستیم. راحت نیست که یک بازیکن در پرسپولیس راحت وقت به دست بیاورد و بازی کند. این وظیفه بایکنان است که زیاد تلاش و کار کنند تا به چیزی که می خواهند، برسند.

برانکو در تصویر العمل به صحبت های اخیر شفر مبنی بر اینکه او مدیر کمیته انضباطی است و بازیکن محروم می کند، یادآور شد: بله من مدیر این کمیته هستم! علیپور را جریمه کردم، چون دیر به محل تمرین آمده بود. هفته قبل هم منشا و احمدزاده را جریمه کردم، چون واکنش‌ها خوبی نداشتند. بله من جریمه می کنم.

تا آخرین لحظه جنگیدیم/ مدیر کمیته انضباطی هستم و جریمه می‌کنم! ، برانکو

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه منظور شفر این بوده که او مدیر کمیته انضباطی فدراسیون است و بازیکنان همه تیم ها را جریمه می کند، عنوان کرد: نمی دانم منظورتان چیست. شاید من دوباره بخواهم جریمه کنم. شاید پندار خمارلو را هم جریمه کردم! مگر من جبارف را محروم کردم؟! او را کمیته انضباطی فدراسیون محروم کرد. تعجب می کنم که چطور جرأت کردند که جبارف را محروم کنند. او را طبق قرارداد جریمه کردند یا همینطوری؟!

واژه های کلیدی: آخرین | برانکو | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | جریمه کردن | کمیته انضباطی | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs