کارت – ورق جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر

کارت – ورق: جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر کودک مفقودی اسامی سیل زدگان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امروز پاسخی راجع به طلبم نگیرم به AFC شکایت می‌کنم / امیری

وحید امیری گفت: تجمع من برابر وزارت نفت و پیگیری طلبم از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به خاطر این است که نمی‌خواهم این کارها در فوتبال کشور عزیزمان ایران بدعت

امروز پاسخی راجع به طلبم نگیرم به AFC شکایت می‌کنم / امیری

امیری: امروز پاسخی راجع به طلبم نگیرم به AFC شکایت می کنم

عبارات مهم : ایران

وحید امیری گفت: تجمع من برابر وزارت نفت و پیگیری طلبم از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به خاطر این است که نمی خواهم این کارها در فوتبال کشور عزیزمان ایران بدعت شود.

به گزارش ایسنا، وحید امیری که امروز (یک شنبه) به همراه چند نفر دیگر جهت پیگیری طلب خود از دو سال گذشته از تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر وزارت نفت تجمع کرده بودند اظهار کرد: الان تقریبا دو سال است که از نفت طلب داریم. در برهه هایی از وقت به خاطر بازی های تیم ملی و پرسپولیس گفتیم سکوت می کنیم ولی فایده ای ندارد و من می ترسم این حرکت یک بدعت شود. یک تیم، با شخصیت فوتبال کشور عزیزمان ایران بازی می کند. اگر این قضیه به AFC کشیده شود، صورت بدی را از فوتبال کشور عزیزمان ایران می سازد.

امروز پاسخی راجع به طلبم نگیرم به AFC شکایت می‌کنم / امیری

او ادامه داد: آدم با خودش می گوید من این کار را نکنم چون وجهه فوتبال کشور عزیزمان ایران خراب می شود ولی متاسفانه دقیقا دو سال است که طلبم را نگرفتم. تعجب من از وزارت نفت است که چطور یک تیم را خیلی راحت و با گرفتن یک چک ۱۵ میلیاردی دو دستی تحویل آقایی بدهد و الان نتواند در قبال چک کار کند! هر اتفاقی که پشت درهای بسته افتاده، مشخص نیست و نمی دانم چه کسی این وسط منفعت می برد. من و علی بیرانوند دنبال این هستیم که ببینیم چه کسی دنبال این عنوان هست. الان کسی صدای تدارکات و کسانی که از فوتبال رفتند را نمی شنود. امروز اینجا آمدیم تا شاید بتوانیم کمکی کنیم و جوابی بگیریم. تقریبا یک ساعت است که اینجا ایستادیم و امیدوارم جواب قانع کننده ای به ما بدهند. کسی چیزی نمی گوید.

بازیکن فعلی پرسپولیس و سابق نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آل اسحاق ، قنبرزاده و کمیته ای که مسئول واگذاری تیم نفت بود، در فروش تیم دخیل بودند و خیلی راحت خودشان را کنار کشیدند و اصلا نیستند و نمی خواهند صحبت کنند. من نمی خواهم بگویم قنبرزاده مسئول این اتفاق است چون او هم یک زیر دست هست. شاید مافوق او هم می گوید صحبت نکن. من او را دوست دارم و همشهری من بوده هست. نفت تیمی بود که در برهه ای جزو هشت تیم آسیا بود. این تیم در فوتبال کشور عزیزمان ایران قدرتی بود که خیلی از تیم ها از نفت می ترسیدند. از این اوضاع نفت شرمم می آید و هم جای افسوس دارد که تیمی با آن عظمت و برنامه ریزی که جهت من مثال زدنی بود، خیلی راحت و بدون هیچ گونه دغدغه ای کنار گذاشته شده است و من شاهد ویرانی این تیم هستم.

وحید امیری گفت: تجمع من برابر وزارت نفت و پیگیری طلبم از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به خاطر این است که نمی‌خواهم این کارها در فوتبال کشور عزیزمان ایران بدعت

او راجع به طلب کاران نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: حسن سازه مالک سوپر مارکتی بود که جهت ما هر روز عصرانه می آورد. الان پول او را هم ندادند. ای کاش همان وقت ما موافقت می کردیم و این تیم به انزلی می رفت. شاید آن جا زیاد توجه می کردند.

امیری راجع به میزان طلبش از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: من 400 میلیون طلب دارم. هر چقدر بدهند راضی هستم. ان روز هم مصاحبه کردم و گفتم برادرانه به ما بگویید. من با کمترین مبلغ به نفت آمدم. بازیکن تیم ملی بودم و قراردادم 180 میلیون تومان بود. ما اعتماد کردیم و آن ها قرارداد سه ساله با زیاد کردن 20 درصدی بستید. شما هم با همان نیت من بگویید الان چه اتفاقی افتاده است.

بازیکن پرسپولیس در پاسخ به اسن پرسش که آیا مدیران سابق نفت پاسخگو نیستند، اظهار کرد: آن ها وزارت نفتی بودند و کنار رفتند. جدای از پولی که از کلوب گرفتند، با وزارت نفت هم قرارداد داشتند و حقوق می گرفتند. هر کسی که در وزارت نفت باشد حقوق ماهیانه خود را می گیرد و نیازی نیست که دنبال دعوا باشد.

امروز پاسخی راجع به طلبم نگیرم به AFC شکایت می‌کنم / امیری

امیری راجع به اینکه این با چه کسی طرف حساب است خاطرنشان کرد: در قراردادی که بستیم نام نفت بالای قرارداد وجود دارد.

او همچنین گفت: موقعی که گفتند کارت بازیکنان صادر شده است و دیدم در کنار زمین قرارداد بازیکنان را ثبت می کنند، گفتم مگر می شود یکی تیم با آینده این همه آدم بازی کند و خیلی راحت وارد مسابقه های شود؟ گفتند به خاطر آبروی فوتبال کشور عزیزمان ایران است ولی مگر اینطور آبروی فوتبال ما حفظ می شود؟

وحید امیری گفت: تجمع من برابر وزارت نفت و پیگیری طلبم از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به خاطر این است که نمی‌خواهم این کارها در فوتبال کشور عزیزمان ایران بدعت

امیری با بیان اینکه اگر امروز پاسخی نگیرد، به AFC شکایت خواهد کرد، گفت: اگر امروز جوابی نگیریم من هم در شکایت به AFC همکاری می کنم. ما یک تیم به معنای واقعی بودیم. رابطه بین پزشکان، بازیکنان و مربیان خیلی خوب بود. ان شاء الله امروز اگر پاسخ نگیریم به AFC می رویم.

بازیکن سابق نفت دراباره اینکه آیا بعضی از طلب کاران در این تحصن شرکت نکرده اند گفت: حدود 60، 70 نفر از نفت طلب کار بودند که همه آن ها نیامدند. قبلا هم چند تا تجمع دیگر هم داشتیم که ما نتوانستیم بیاییم. همه گرفتار هستند و نمی توانند هر روز بیایند.

امروز پاسخی راجع به طلبم نگیرم به AFC شکایت می‌کنم / امیری

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | فوتبال | قرارداد | بازیکنان | وحید امیری | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs