کارت – ورق جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر

کارت – ورق: جسددوکودک شمارجانباختگان سیل اخیر کودک مفقودی اسامی سیل زدگان

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف فرش فروش به به قتل هولناک زن معلم جوان

شامگاه یازدهم بهمن سال گذشته مرد جوانی با مراجعه به اداره پلیس نظرآباد از ناپدید شدن همسر 30 ساله‌اش به نام «سحر» خبر داد.

اعتراف فرش فروش به به قتل هولناک زن معلم جوان

عبارات مهم : اعتراف

شامگاه یازدهم بهمن سال گذشته مرد جوانی با مراجعه به اداره پلیس نظرآباد از ناپدید شدن همسر 30 ساله اش به نام «سحر» خبر داد.

ایران نوشت: با اعلام این گزارش تیم خاص ای از کارآگاهان جنایی وارد عمل شدند و چند مظنون دراین باره تحت بازجویی و تحقیق قرار گرفتند ولی هیچ سرنخی از زن معلم جوان که اهل منطقه نظرآباد بود به دست نیامد.

مأموران در گام بعدی با ردیابی های اطلاعاتی و بررسی تماس های زن گمشده دریافتند اوآخرین بار با فرش فروش 38 ساله ای به نام «سیامک» تماس گرفته هست. با کشف این سرنخ، متهم دستگیر شد و در نخستین بازجویی ها به قتل اعتراف کرد.

اعتراف فرش فروش به به قتل هولناک زن معلم جوان

او به مأموران گفت: «آن روز «سحر» به مغازه ام آمد. به خاطر معامله ای که با هم داشتیم او را به بهانه ای به باغی بردم وپس ازمشاجره ای شدید، با سنگ او را کشتم. سپس گودالی داخل باغی درحوالی نظرآباد کندم وجسدش را دفن کردم. چهار ماه بعد سراغ جسد رفتم و بعد از بیرون کشیدن استخوان ها جسد را برداشتم و آن را در هوا آبی رها کردم تا هیچ وقت ردی باقی نماند.»

پس ازاعتراف های سیامک، تیمی از کارآگاهان به محل دفن جسد رفته و توانستند بقایای جسد زن جوان را از زیر خاک بیرون بکشند.با توجه به حساسیت موضوع، پرونده با هماهنگی دادستان نظرآباد و قاضی پرونده به آگاهی استان البرز ارسال شد.

شامگاه یازدهم بهمن سال گذشته مرد جوانی با مراجعه به اداره پلیس نظرآباد از ناپدید شدن همسر 30 ساله‌اش به نام «سحر» خبر داد.

سرهنگ صفایی، مدیر پلیس آگاهی استان البرزدراین باره گفت: «متهم در بازجویی ها اعتراف کرد که بعد از قتل زن جوان، طلاهایش را نیز دزدی کرده و آنها را به یک مالخر فروخته هست. بلافاصله هم مالخر دستگیر شد و هر دو متهم در اداره آگاهی استان البرز مورد بازجویی قرار دارند.»

واژه های کلیدی: اعتراف | اعتراف ها | قتل هولناک | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs